LO Biecz ---> 2004 - 2007

Forum dla absolwentów LO w Bieczu ---> lata 2004-2007


#1 2007-07-23 18:49:39

marlena

Świerzak:)

7118054
Call me!
Zarejestrowany: 2007-06-11
Posty: 4
Punktów :   

hej co tam u Was ciekawego??

Kurcze czemu tu sie nic ciekawego nie dzieje?? Ostatnie ognisko z 9 osobami z klasy <hmm> no bylo dosc ciekawe ;-)
A co tak poza tym u kochanej bylej klasy III B ?! Gdzie sie wybieracie  na studia  ? ;-)




Pozdrowionka  ;-******************************************************************************************************************

Offline

 

#2 2007-07-24 00:00:50

ślimak

Świerzak:)

Zarejestrowany: 2007-05-27
Posty: 14
Punktów :   

Re: hej co tam u Was ciekawego??

to forum umarło... nikt nic nie pisze, wszyscy sie wyalienowali i w ogole troche to smutne jest.


Marlenko... Twoim zadaniem na najblizsza sobote jest wykombinowanie ekipy mozesz sie domyslic kogo(Tych co zwykle:D ) i  na co
niach niach niach...

a  co do tematu gdzie kto idzie na studia to juz bylo i wszyscy albo przynajmniej zainteresowani wiedza
ja np atakuje Tarnow
pozdro @ll!

Offline

 

#3 2007-07-24 16:34:30

marlena

Świerzak:)

7118054
Call me!
Zarejestrowany: 2007-06-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: hej co tam u Was ciekawego??

Ahaaa... No ja tez tu dosc dlugo nie zagladalam ;-)...

Co do wykombinowania ekipki - da sie zrobic-choc nie wiem,bo maja w planach wyjechac gdzies na weekend ;-) A mozesz mi zdradzic co sie szykuje?? --->Tylko tak poza forum oki ;P  Z reszta ja Cie tyle razy zapraszalam na    ,a Ty zawsze odmawialas ;-) to moze teraz ja tak zrobie co ??:-) Okay to ja popytam ekipki jak sie sprawy maja ;P

Nio to sweet buziolki ;-****** BEJDRONKO i pamietaj P.Z.B....              

Pozdrowionka !!!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bytowskaskillownia.pun.pl www.koksiki.pun.pl www.omfo.pun.pl www.modnesimy.pun.pl www.infidels.pun.pl